• .

  • Ověřený dodavatel
  • Modulární robotizace

are you looking for the most effective solutions?

Seznámení s machine building


Jsme vývojová a výrobní firma s vizí zjednodušovat lidem práci. Zabýváme se průmyslovou automatizací a robotizací. Výsledkem našeho mnohaletého vývoje je unikátní modulární systém machine modular, který eliminuje nevýhody klasických jednoúčelových zařízení. Společnou firemní myšlenkou je neustálý vývoj a zlepšování nabízených produktů a služeb.


Kromě nabízeného produktového portfolia machine modular, tedy standardních strojů a prvků průmyslové automatizace a robotizace, spolupracujeme s našimi partnery v oblasti testování technologií a aplikací, školení a komplexního vzdělávání. Veškeré tyto služby zajišťujeme v našem novém aplikačním centru.

Objevte výhody modulární robotizace

Modular solutions for machine building
Read More
Process automation with modular or atypical elements
Read More
Background for feasibility testing, training and showroom
Read More

Modulární systém machine je jednoduše

1

ASSEMBLY

The most efficient machine construction, self-construction or turnkey delivery

Modulární systém machine

Náš systém machine modular nabízí standardní řešení stroji machine ECO a machine MRB nebo zákaznické řešení na míru pomocí machine PROFI. Stroje jsou vhodné nejen pro zpracovatelský, automobilový a letecký průmysl.
Díky automatické výměně kompletních technologií a modularitě je zajištěna rychlá implementace do provozu, rozšíření či přestavba, snadná nahraditelnost a kombinovatelnost. To vše s nízkou nákladovostí a rychlou návratností investic.