• .

 • Ověřený dodavatel
 • Modulární robotizace

Zjednodušujeme lidem práci

Zakládáme si na dlouhodobém partnerství

Naší vizí je zjednodušovat lidem práci. Výsledkem naší snahy je unikátní modulární systém pro stavbu strojů, který eliminuje nevýhody klasických jednoúčelových zařízení. Na počátku vývoje tohoto systému byla zkušenost Mikuláše Hrstky se standardním systémem vývoje a výroby jednoúčelových strojů a myšlenka, jak celý proces od základů zlepšit. Proto v roce 2012 Mikuláš Hrstka zakládá společnost machine building. Obklopuje se týmem lidí, kteří mají stejný pohled na věc a pouští se do vývoje systému machine modular.

Jaký průběh spolupráce s námi můžete očekávat?

Aplikační centrum

Zázemí pro testování proveditelnosti, školení a showroom

Automatizace a robotizace

Automatizace procesu modulárními nebo atypickými prvky

Modulární systém machine

Modulární řešení pro stavbu strojů

Historie společnosti

Časté dotazy

Awesome Image
 • Jak probíhá proces realizace projektu od objednání po dodání?
  Díky využití aplikačního centra a modulárního systému machine modular jsme maximálně efektivní. Celý proces jsme schopni zkrátit na čtyři kroky. Po poptání a specifikaci společně s vámi uskutečníme test proveditelnosti, na jehož základě můžete zařízení objednat a současně nechat zaškolit váš personál. Posledním krokem je konečné dodání stroje.
 • Jak mohu využít vaše Aplikační centrum?
  Aplikační centrum můžete využít jako testovací pracoviště pro zkoušku proveditelnosti plánovaného projektu nebo jako školicí středisko pro zaškolení vás a vašich pracovníků, případně jako showroom, kde můžete načerpat informace o technologických novinkách.
 • Jaké stroje navrhujete a dodáváte?
  Náš systém machine modular nabízí standardní řešení stroji machine ECO a machine MRB nebo zákaznické řešení na míru pomocí machine PROFI.
 • Jak mohu využít modulární systém machine a jaké výhody mi z toho plynou?
  Díky systému machine modular jste schopni automatizovat a robotizovat téměř jakýkoliv proces ve vašem závodě. Minimalizuje nevýhody jednoúčelových aplikací a je aktuálně nejflexibilnějším systémem stavby strojů na trhu. Modulární systém machine je jednoduše sestavitelný, upravitelný, rozšiřitelný a implementovatelný.
 • V jakých odvětvích je váš systém machine modular využitelný?
  Největší zkušenosti ve využití máme v automobilovém průmyslu, avšak náš systém můžete využít téměř v každém odvětví, např. v leteckém průmyslu, potravinářství, hutním průmyslu, stavebním průmyslu, chemickém průmyslu, zdravotnictví, energetice, logistice a dalších zpracovatelských a výrobních odvětvích.